• TR ENG
Close

Kuzey Makedonya’da Gönüllülük Fırsatı!

Avrupa Birliği Çalışmaları Merkezi Derneği’nin ”Gönüllük ile Değişim ve Gelişim Projesi” kapsamında Kuzey Makedonya’da gönüllülük fırsatı sunuyoruz!

Projemiz Avrupa Dayanışma Programı (European Solidarity Corps) kapsamında finanse edilmektedir. Makedonya’nın Kocani şehrinde gerçekleşecek olan proje ile gönüllülerin istihdam edilebilirliği artırmak ve daha aktif bir yaşam tarzına geçişi hızlandırmak için becerilerini geliştirmeleri istenmektedir. Projenin yaz aylarında gerçekleşmesi planlanmaktadır ancak Pandemi nedeniyle tarihler değişiklik gösterebilir. 58 gün (kısa dönem) olan projemizde tüm seyahat masrafları, yemek ve konaklamanın karşılanması haricinde gönüllülere aylık cep harçlığı da verilmektedir. Gönüllülerin 18 – 30 yaş arasında olması, takın çalışmasına uygun olması ve temel düzeyde İngilizce bilmesi beklenmektedir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için Infopack’i inceleyebilirsiniz.

Eğer projeye katılmak ile ilgileniyorsanız CV’nizi ve motivasyon mektubunuzu esc.euac@gmail.com mail adresine 10 Mayıs 2021 tarihine kadar iletebilirsiniz. Halihazırda gönüllü başvuru formunu doldurmuş olmanız ve  pasaport sahibi olup olmadığınızı e-mail içerisinde belirtmeniz seçilmeniz açısından avantaj sağlayacaktır.

NOT: Sadece kısa listeye dönüş yapılacak olup bir sorunuz olması durumunda e-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.